Reference:

Tvá radost i slzy jsou důvod, proč to dělám.

Už delší dobu jsem si potřebovala utřídit myšlenky a dát jim nějaký směr. Obrátila jsem se proto na Lenku, která mi mimo jiné dodala odvahu se toho nového směru nebát.
Mgr. Hana Majarová
Trenérka lukostřelby
Oceňuji vysokou profesionalitu, odbornost a zkušenosti v oblasti komunikace. Zvláště v přístupu k řešení zcela nestandardních situací, zviditelnění společnosti na trhu a v podpoře prostřednictvím nejmodernějších marketingových nástrojů.
Ing.Hana Šmejkalová
Výkonná ředitelka, East Bohemian Airport, a.s.
S Lenkou se znám již pár let a každá její konzultace mi otevřela oči, nastavila zrcadlo, nebo alespoň nabídla jiný pohled.
Ne vždy to bylo příjemné posezení u kávy, došlo i na slzy a náročná témata. Ale to je to, co mě posunulo vpřed.

Děkuji za profesionální podporu a jiný úhel pohledu.
Barča Kristová
Mgr. Barbora Kristová
Manažerka
V Lenčině programu o vztazích jsem se nejen zasmála, ale také mi pomohl otevřít pro mě neznáme dveře a to je Zrcadlení. Do této chvíle mě nenapadlo, že vztah může být mým zrcadlem.
Pokud se však podívám klíčovou dírkou do mých minulých vztahů, tak myslím, že mi to pomůže najít odpovědi na mé nezodpovězené otázky.

Děkuji Ti a vřele všem doporučuji.
Lenka Kišová
Mgr. Lenka Kišová
Manažerka Allianz
V Lenčině programu o vztazích jsem se nejen zasmála, ale také mi pomohl otevřít pro mě neznáme dveře a to je Zrcadlení. Do této chvíle mě nenapadlo, že vztah může být mým zrcadlem.
Pokud se však podívám klíčovou dírkou do mých minulých vztahů, tak myslím, že mi to pomůže najít odpovědi na mé nezodpovězené otázky.

Děkuji Ti a vřele všem doporučuji.
Lenka Labudková
Lenka Labudková
Učitelka v MŠ
S Lenkou jsme pracovali celé 2 roky. Výborné 2 roky, které mi pomohly uspořádat priority. Díky tomu jsem mohl učinit spoustu rozhodnutí, kterých dnes nelituji.
Mgr. Martin Chalupecký
Podnikatel
Milá Leni, jsem vděčná za to, že jsem se mohla zúčastnit tvého semináře. Závěrečné meditace, které jsem zatím nezkoušela, mě posunuly dál. Tvůj seminář mě obohatil např. i v tom, jak jednat asertivně s rodiči dětí v MŠ.
Jana Pospíšilová
Učitelka MŠ Milonice
Kurz Sebepoznáním k sebelásce mi prišiel veľmi vhod, keďže sa už nejaký čas venujem vzťahu so sebou. V niektorých oblastiach mi potvrdil, že idem tým správnym smerom - smerom k sebe a zažila som v ňom aj kopec nových AHA momentov, ktoré stojí za to si osvojiť na ceste k sebe.

Môžem odporúčať všetkým, ktorí túžia po harmónii so sebou aj s inými. Kurz trvá síce 7 dní, ale to neznamená, že všetko po 7 dňoch skončí. Práve naopak. Cesta k sebe sa ešte len začína. Ja na nej určite pokračujem.
Martina Matejová
Řeším obtížnou životní situaci a nevím, kam mě zavede. V meditacích moc nejedu, ale Léčivá meditace královny mě něčím přitáhla a nelituji.

Dodala mi sílu zvědomit si, co vlastně chci a začít s tím pracovat. Dala mi pocítit, že jsem tvůrkyní svého světa a že nemusím být vlečená okolnostmi a bezmocná. Doporučuji.
Lenka Voštová
Autorka projektu S dětmi ven bez obav
Jsem královna! Tohle připomenutí občas potřebuje, myslím, každá žena. A Lenky Léčivá meditace královny vás nechá dosednout na trůn a nasadí vám královskou korunu.

Meditace je moc zajímavá a plná nejrůznějších podnětů. Můžete jí poslouchat stále dokola a určitě vás neomrzí, protože pokaždé v ní najdete něco nového.
Alena Palasová
Autorka projektu Pilates a jóga s citem
Den, kdy jsem objevila tvůj první seminář, mi hodně pomohl na mé cestě. Dnes jsem si uvědomila, že nejlíp mi je, když jsem to prostě "Já". Proto si tolik užívám cestu do práce a z práce, protože jsem to Já.

Jsem na sebe neskutečně pyšná, co jsem dokázala. Děkuji za to, že jsi mi vstoupila do života.
Šárka Hauerová
Městské divadlo, Jablonec nad Nisou
Kurz Sebepoznáním k sebelásce nezabírá spoustu času, ale zároveň obsahuje vše podstatné. Já sama se snažím na těchto oblastech svého vnímání pracovat, ale kurz mi dal jakési ucelení, tak abych nezanedbala žádnou z nich. Nejvíce podstatný pro mě byl 3. klíč, protože jsem pořád řešila jak vypadám, co si o mě myslí ostatní a nikdy jsem se sebou nebyla doopravdy spokojená a sebejistá. Od toho se potom odvíjela i nespokojenost v těch ostatních oblastech.

Teď se s vnímáním a přijetím sebe peru každý den a myslím si, že je to lepší a lepší. A vím, že bude. Takže já moc děkuji za kurz, pro mě byl určitě přínosný a pevně věřím, že každá ze zúčastněných si v něm něco našla.
Dana Krejčová
Každý program, který jsem u Lenky absolvovala mě posunul o kousek blíž k sobě samé. Úkoly v jednotlivých programech mi pomáhají v uvádění teorie do praxe. V hledání a nacházení příčin toho či onoho. Dávají mi možnost pochopit.

"Cesta k hojnosti" mě zatím posunula nejvíc. Díky Tajemství cesty k hojnosti jsem zasadila několik kousků puzzle do obrazu mého života. A to je pro mě obrovský úspěch, protože ještě před pár měsíci jsem neměla ani vizi, jak by ten obraz měl vypadat. Vlastně jsem žádný neměla, ani jsem si neuvědomovala, že bych nějaký mít měla.

Kdybych měla odpovědět krátce, co mi program "Cesta k hojnosti" přinesl, pak bych řekla: větší víru v sebe, naději a radost z každého dne ( nebo skoro každého) 😉
Gabriela Valian
Mzdová účetní, fotografka a copywriterka